SKRIN, Silver, vikt 452 g.

SKRIN, Silver, vikt 452 g.
123066. SKRIN, Silver, vikt 452 g.

Skrin med blå sten på locket. Ej stämplad men verifierad. Höjd 8 cm, diameter 15,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 073