TRYCK 9 st, i mapp, efter Nils Dardels målningar, 1900-tal.

1230300. TRYCK 9 st, i mapp, efter Nils Dardels målningar, 1900-tal.

höjd 55 cm, bredd 43 cm.

Mappen har ursprungligen innehållit 10 tryck, mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 55 cm, bredd 43 cm.

Antal besök: 602