PARTI KONST 4 stycken bl.a Sven Persson.

123022. PARTI KONST 4 stycken bl.a Sven Persson.

Niels Nielsen litografi 1966 Numrerad 22/250
Mått 46 x 63 cm.
Lars Byström, litografi Numrerad 85/150. Mått 44,5 x 62 cm.
Tage Nilsson olja på pannå "Kor vid havet, Öland"
Mått 34,5 x 46 cm
Sven Persson olja på pannå -78. Mått 33,5 x 59 cm.

Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 46 x 63 cm.
Mått 34,5 x 46 cm

Smärre repor.

Antal besök: 7 980