SKÄNK, "äpplet",1900-tal.

SKÄNK, "äpplet",1900-tal.
1230071. SKÄNK, "äpplet",1900-tal.

Höjd ca 86 cm
Bredd ca 125 cm
Djup ca 49 cm.

Bruksslitage, repor & märken
2 st träbitar saknas , nyckel saknas.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 86 cm
Bredd ca 125 cm
Djup ca 49 cm.

Bruksslitage, repor & märken

Nycklar saknas.

Antal besök: 8 654