GUNGSTOL + GOLVARMATUR.

122977. GUNGSTOL + GOLVARMATUR.

Gungstol i ljus ek med tygklädd stoppad rygg och sits i grön mönstrad sammet. Höjd i ryggen 93 cm. Golvarmatur i teak och mässing med två ljusarmar, tygskärm, höjd 163 cm.

Bruksskick. Slitage på lampan. Fläckar på skärm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 751