Kalmar Auktionsverk
Konst
Skulptur
LARS LARSSON. SKULPTUR "Okänd Resa" järnsmide, signerad, samtida.
1229602. LARS LARSSON. SKULPTUR "Okänd Resa" järnsmide, signerad, samtida.
höjd 47 cm.
mindre åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
höjd 47 cm.
mindre åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
761