VASER, 2 st, stengods, Gertrud Lönegren, Rörstrand.

122955. VASER, 2 st, stengods, Gertrud Lönegren, Rörstrand.

Rund samt cylindrisk form. Blå samt beigegrön glasyr. Höjd 16 cm resp 18 cm.

Fotringsnagg samt krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 212