SKRINDA, 1800-tal.

SKRINDA, 1800-tal.
122952. SKRINDA, 1800-tal.

Längd inkl hjul, exkl löstagbart grepp ca 91 cm.

Slitage, sprickor, renoverad, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!
122952. SKRINDA, 1800-tal.

Antal besök: 3 193