SPEGEL, jugend, 1900-tal.

SPEGEL, jugend, 1900-tal.
12293. SPEGEL, jugend, 1900-tal.

Grönmålad. 179 x 80 cm.

Smärre slitage. Bakstycke saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grönmålad. 179 x 80 cm.

Antal besök: 1 241