CARL GABRIEL WADELL. "Karl XII:s likfärd", olja på duk, signerad och daterad 99.

122933. CARL GABRIEL WADELL. "Karl XII:s likfärd", olja på duk, signerad och daterad 99.

Efter orginal av Gustaf Cederström. 55 x 78 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 738