SPEGELSKÄNK, Jugend, 1900-tal.

12289. SPEGELSKÄNK, Jugend, 1900-tal.

Skuren dekor i form av rosor. Sju lådor. Längd 100, bredd 51, höjd 200 cm.

Slitage. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Nyckel saknas.

Antal besök: 961