STIG JONZON. OLJA på pannå, "Stranden Jordhamn, Öland".

122887. STIG JONZON. OLJA på pannå, "Stranden Jordhamn, Öland".

Signerad och daterad 1960.
Mått 10,5 x 40 cm.

Stig Jonzon (1913–1987)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1960.
Mått 10,5 x 40 cm.

Stig Jonzon (1913–1987)

Antal besök: 5 513