HERMAN KÄHLER. vas, glaserad keramik.

1228841. HERMAN KÄHLER. vas, glaserad keramik.

etikettmärkt, höjd ca 27 cm.

slitage, något krackelerad.

Gör en kostnadsfri värdering!

etikettmärkt, höjd ca 27 cm.

slitage, något krackelerad.

Antal besök: 1 021