SVEN SVENSSON. "Vår Alvaret, Öland" Olja på duk, signerad.

122881. SVEN SVENSSON. "Vår Alvaret, Öland" Olja på duk, signerad.

Signerad och daterad 1935.
Mått 52 x 32,5 cm.

Viss nedsmutsning. Litet hål i duken vid ramkanten.

Sven Svensson (1906–1999)

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad och daterad 1935.
Mått 52 x 32,5 cm.

Sven Svensson (1906–1999)

Antal besök: 1 476