STIG BORGLIND. Etsning.

STIG BORGLIND. Etsning.
1228747. STIG BORGLIND. Etsning.

Nötskrika. Signerad 23x16 cm.

Gulnat blad. Glas saknas mindre märke samt fläck i papper.

Stig Borglind (1892–1965)

Gör en kostnadsfri värdering!

Nötskrika. Signerad 23x16 cm.

Stig Borglind (1892–1965)

Antal besök: 374