LARS NORRMAN. Färgserigrafi.

LARS NORRMAN. Färgserigrafi.
1228660. LARS NORRMAN. Färgserigrafi.

"Matrosen och hans flicka. Signerad samt numrerad 123/360 ex
Utgiven 1976. 63x42 cm.

Mindre ytslitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

Utgiven 1976. 63x42 cm.

Mindre ytslitage.

Lars Norrman (1915–1979)

Antal besök: 483