Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Modern Teknik & Elektronik
SKIVSPELARE, AKAI AP-002.
122822. SKIVSPELARE, AKAI AP-002.
Längd 44 cm.
Slitage och repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 44 cm.
Slitage och repor.
Auktionshuset Kolonn
8 137