NATTDUKSBORD, 2 st, jugend, 1900-tal.

12282. NATTDUKSBORD, 2 st, jugend, 1900-tal.

Vitmålade. Höjd 77 resp. 78 cm.

Smärre slitage. Ena bordet saknar draghandtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 369