STOL, Natuzzi, Italien, 1900-tal.

1228016. STOL, Natuzzi, Italien, 1900-tal.

Kromad benställning med klädsel i konstskinn.

Bruksslitage. Klädselns undersida med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 425