BARNBYRÅ, 1800-tal.

BARNBYRÅ, 1800-tal.
12280. BARNBYRÅ, 1800-tal.

Furu. Fyra lådor. Längd 52, bredd 28,5, höjd 69 cm.

Sliatge och smärre skador. Nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
12280. BARNBYRÅ, 1800-tal.

Antal besök: 792