Kalmar Auktionsverk
Glas
Serviser
GLASSERVISER 2 st, med liknande dekorer, totalt 55 st, 1900-tal.
1227764. GLASSERVISER 2 st, med liknande dekorer, totalt 55 st, 1900-tal.
största höjd 17,5 cm.
bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
största höjd 17,5 cm.
bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
297