EUGEN TOR ELIASSON. Olja på duk, signerad och daterad -63.

122760. EUGEN TOR ELIASSON. Olja på duk, signerad och daterad -63.

Nämforsen. Mått 89 x 66 cm.

Små repor på ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nämforsen. Mått 89 x 66 cm.

Små repor på ramen.

Antal besök: 2 640