FIGURIN, bemålat gips, kvinna med vinthundar, okänd tillverkare, 1930-tal.

12276. FIGURIN, bemålat gips, kvinna med vinthundar, okänd tillverkare, 1930-tal.

Höjd 49 cm.

Kantnagg på klänningen, smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 49 cm.

Antal besök: 1 560