TAKLAMPA, med 5 kupor, 1960-tal.

12275. TAKLAMPA, med 5 kupor, 1960-tal.

Mässing och glas. Höjd ca 80 cm.

Slitage och rostangrepp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och rostangrepp.

Antal besök: 1 658