SKRIVBORD med KARMSTOL, 1930-tal.

122753. SKRIVBORD med KARMSTOL, 1930-tal.

Björk. Lös glasskiva.

Höjd ca 77,5 längd 151,5 djup 79 cm.

För andra möbler med samma dekor, se 122432, 122751 och 122752.

Glasskivan med mindre repor, bläckfläckar i två hurtsar.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Björk. Lös glasskiva.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 179