GRANATGARNITYR, 4 delar, halsband, armband, ringar.

122747. GRANATGARNITYR, 4 delar, halsband, armband, ringar.

Halsband med hänge längd 44 cm. Armband, längd 17 cm. Silverring, stämplad. Ring justerbar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 455