MATTA, rund, 1900-tal.

MATTA, rund, 1900-tal.
1227474. MATTA, rund, 1900-tal.

övervägande röd

diameter ca. 200 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

övervägande röd

diameter ca. 200 cm.

bruksslitage.

Antal besök: 333