PLÅTBURKAR 11 st, 1900-tal.

PLÅTBURKAR 11 st, 1900-tal.
1226620. PLÅTBURKAR 11 st, 1900-tal.

största storlek 26 cm.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

största storlek 26 cm.

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 286