SKÅLAR, 6 st, risporslin, Friedl Holzer-Kjellberg, Arabia, Finland.

122649. SKÅLAR, 6 st, risporslin, Friedl Holzer-Kjellberg, Arabia, Finland.

Höjd ca 4,5-12,5 cm. 5 st signerade. Största stämpelmärkt Arabia Finland.

En med smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

En med smärre nagg.

Antal besök: 3 538