PALL, fur, 1900-tal.

PALL, fur, 1900-tal.
1226478. PALL, fur, 1900-tal.

höjd 47 cm, bredd 46 cm, djup 26 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1226478. PALL, fur, 1900-tal.

bruksslitage.

Antal besök: 887