PIANOPALL, 1900-tal.

PIANOPALL, 1900-tal.
1226400. PIANOPALL, 1900-tal.

Under sitsen plats för noter, några medföljer
höjd 50 cm, bredd 60 cm, djup 35 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
1226400. PIANOPALL, 1900-tal.

bruksslitage.

Antal besök: 350