1226370. ARMBANDSUR, 14k rödguld i boett och länk, manuell. 1910/20-tal.

Damur 20,5 mm
Reglerbar armlänk, 14k, original
Totalvikt ca 17 gram.

Åldersrelaterat slitage. Monogramgravyr på boettens baksida. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Damur 20,5 mm
Totalvikt ca 17 gram.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans: Från 90 SEK

Utlämning på plats
0 SEK

Paketleverans:

Sverige
90 SEK
Danmark
140 SEK
Finland, Norge, Tyskland
170 SEK
Frankrike, Italien, Schweiz, Spanien, Storbritannien
200 SEK
250 SEK
320 SEK
Island, Kanada, Mexiko, Turkiet, USA
400 SEK
530 SEK
590 SEK

Läs mer om leverans.

Göteborgs Auktionsverk
Föremålsnr
1226370

Om auktionshuset

Namn
Göteborgs Auktionsverk AB
Momsnr
SE556587-970601
Org.nr
556587-9706
Telefon
031-7047700
Adress

Värmlandsgatan 2
413 28 Göteborg
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 139