SIDEBORD, rikligt skuret, barockstil, 1920-30-tal.

122617. SIDEBORD, rikligt skuret, barockstil, 1920-30-tal.

Sidebord med barskåp.
Längd 175,djup 53 cm, höjd 82 cm.

Mindre fanérsläpp, stötskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sidebord med barskåp.

Antal besök: 914