SPELBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

1225942. SPELBORD, gustaviansk stil, 1900-tal.

höjd 72 cm, bredd 86 cm, djup 42 cm
utvikbart.

mindre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

utvikbart.

mindre bruksslitage.

Antal besök: 409