FICKUR, Franc H Duchesne, 1700-talets första hälft, Paris.

122532. FICKUR, Franc H Duchesne, 1700-talets första hälft, Paris.

Vit urtavla med romerska siffror. Ytterhölje av silver. Klockkedja samt klocknyckel medföljer.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 556