SALONGBORD, Karl Johan, 1800-tal.

12251. SALONGBORD, Karl Johan, 1800-tal.

Fotavslut i form av lejontassar. Nyckel finns. Längd 91 bredd 69 höjd 79 cm. Total längd 137 cm.

Sliatge. Repor. Renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 954