GLASSERVISDELAR, 16 + 16 delar, modell Bror samt Helga.

122519. GLASSERVISDELAR, 16 + 16 delar, modell Bror samt Helga.

Ur modell Bror:
4 rödvinsglas, höjd 18 cm.
2 grogg, 13,5 cm.
10 likörglas, 7,5 cm.

Ur modell Helga:
4 rödvinsglas, höjd 18 cm.
8 snapsglas, olika höjd, ca 13,5 cm.
4 likörglas, 12 cm.

Slitage, enstaka mindre nagg. Smärre avlagringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ur modell Bror:
4 rödvinsglas, höjd 18 cm.
2 grogg, 13,5 cm.
10 likörglas, 7,5 cm.

Ur modell Helga:
4 rödvinsglas, höjd 18 cm.
4 likörglas, 12 cm.

Antal besök: 5 441