SMINKBORD med PALL, valnöt, 1900-tal.

1225159. SMINKBORD med PALL, valnöt, 1900-tal.

bordsskivans höjd 68 cm
höjd inklusive spegel 141 cm
bredd 118 cm
lådan saknar nyckel.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

bordsskivans höjd 68 cm
höjd inklusive spegel 141 cm
bredd 118 cm
lådan saknar nyckel.

bruksslitage.

Antal besök: 413