MARTIN HEDBERG. OLJA på duk "Sommarguld på Alvarmark" signerad, 1900-tal.

1225153. MARTIN HEDBERG. OLJA på duk "Sommarguld på Alvarmark" signerad, 1900-tal.

Martin Hedberg kyrkoherde Dörby församling
höjd 66 cm, bredd 95 cm.

mindre åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 66 cm, bredd 95 cm.

mindre åldersslitage.

Antal besök: 707