MATTOR 2 st, 1900-tal.

MATTOR 2 st, 1900-tal.
1225119. MATTOR 2 st, 1900-tal.

övervägande röda
124 x 61 cm
98 x 63 cm.

slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

övervägande röda
124 x 61 cm
98 x 63 cm.

slitage.

Antal besök: 252