MATSALSSKÅP, rokokostil, tidigt 1900-tal.

1224990. MATSALSSKÅP, rokokostil, tidigt 1900-tal.

Höjd 205 cm, djup 45 cm, bredd 108 cm
Insatt ledbelysning som fungerarande.

Färgbortfall och slitage. 1 glasruta med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 378