KOPPARFÖREMÅL, 6 st, Kaffekannor + Bukkärl+ Bakform.

122476. KOPPARFÖREMÅL, 6 st, Kaffekannor + Bukkärl+ Bakform.

2 kaffepannor , höjd inkl hänkel 17-24 cm. 3 bukkärl med lock, höjd 20-22 cm. Bakform, nyare, diam 20 cm.

Bruksskick, slitage. Fästet för hänkel på ett kärl defekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 078