GUSTAV FOGELBERG. Stadsmotiv, olja på duk, signerad och daterad -54.

122413. GUSTAV FOGELBERG. Stadsmotiv, olja på duk, signerad och daterad -54.

27 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 41 cm.

Antal besök: 1 737