MATTA, "Röd Solgården", handvävd, ca 208 x 140 cm.

12241. MATTA, "Röd Solgården", handvävd, ca 208 x 140 cm.

Signerad S, Farmatextiltryck AB Kinnahult.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 929