PARTI GLAS, 7 delar, 1900-talets mitt.

12239. PARTI GLAS, 7 delar, 1900-talets mitt.

Bestående av taklampa, skålfat, ljusstakar, m.m.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 582