METALLFÖREMÅL, 6 delar, 1800-1900-tal.

122377. METALLFÖREMÅL, 6 delar, 1800-1900-tal.

Nattljusstakar, ett par, försilvrad koppar.
Bordsuppsats med knivar.
Kanna, nysilver, WMF.
Terrin.
Kastrull.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bordsuppsats med knivar.
Kanna, nysilver, WMF.
Terrin.
Kastrull.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 145