SKED, silver, fiolmodell, 1799.

1223596. SKED, silver, fiolmodell, 1799.

längd 20 cm
vikt 35 gram.

slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 20 cm
vikt 35 gram.

slitage, bucklor.

Antal besök: 487