EZEQUIEL TORROELLA. Calella de Palafrugell.

1223560. EZEQUIEL TORROELLA. Calella de Palafrugell.

Olja på duk
Signerad. På baksidan, signerad
51 x 73 cm.

I gott skick. Stomme i gjutet, bemålat och förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk
51 x 73 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 3 699