VÄGGRELIEF, keramik på träplattta.

1223415. VÄGGRELIEF, keramik på träplattta.

Laxar. Osignerad. 28x68 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Laxar. Osignerad. 28x68 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 292