SYSKRIN, ek, Barockstil, 1900-talets mitt.

1223151. SYSKRIN, ek, Barockstil, 1900-talets mitt.

Bredd 49 cm. Djup 40 cm. Höjd 73 cm.

Mindre ytslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 351